Sofer Distributie Cat. B

Pentru clientul nostru, unul dintre principalii distribuitori de produse congelate din Romania cu depozitul situat in Stefanestii de Jos, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta pentru postul de Sofer Distributie cat. B pe zona Bucuresti-Ilfov.

Cerinte:

  • 8 clase finalizate;
  • Experienta pe postul de Sofer Distributie;
  • Reprezinta un avantaj experienta in distributia de alimente;
  • Cazier judiciar/auto curat;

Responsabilitati:

  • Verificarea marfurilor pregatite in depozit in conformitate cu avizul de transport;
  • Urmarirea incarcarii marfurilor in masina conform livrarilor pe ziua respectiva;
  • Licrarea comenzilor catre restaurantele pe ruta stabilita;
  • Mentinerea in bune conditii a autovehiculului;
  • Respectarea termenelor de livrare stabilite;

Program de lucru:

  • L-V, 08:00 – 17:00;

Pachet de beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Salariu NET: 4.000 lei;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Decont transport sau masina de serviciu full-time;
  • Abonament medical privat;
Domeniile: Distributie Logistica Soferi
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim 8 clase