Sofer Protocol

Pentru clientul nostru, companie multinationala distribuitoare de produse cosmetice premium, cu sediul central in Bucuresti, angajam Sofer Personal la dispozitia Directorului General al companiei.

Cerinte:

  • Persoana prezentabila;
  • Cunostinte de limba Engleza – Nivel Mediu;
  • Permis cat. B – fara cazier auto;
  • Disponibilitate pentru sarcini punctuale;

Responsabilitati:

  • Asigurarea transportului pentru Directorul General al companiei pe aria orasului Bucuresti: domiciliu, sediu, aeroport, banca, locatii de intalniri, etc.
  • Diverse sarcini punctuale de protocol;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET – 4.000 lei;
  • Tichete de Masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Discount la produsele companiei;
  • 21 zile de C.O. anual cu posibilitatea de a le solicita oricand;
  • Birou personal amenajat in cadrul sediului companiei;
  • Liber in perioadele in care Directorul General este plecat din tara, fara obligativitatea de a intra in C.O.
Domeniile: Soferi
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)