Specialist Resurse Umane

Pentru clientul nostru, companie romaneasca lider de piata in domeniul productiei de apa imbuteliata si sucuri naturale cu o vechime de peste 30 de ani si cu sediul situat in Afumati, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta si bune cunostinte privind legislatia muncii pentru rolul de Specialist Resurse Umane.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta in administrare de personal (administrare CIM, gestionare dosare personal, inregistrari REVISAL, etc.);
  • Bune cunostinte privind Codul Muncii;
  • Bune abilitati operare PC;
  • Experienta pe un post similar minim 2 ani;
  • Cunostinte Limba Engleza – Nivel Mediu;
  • Reprezinta un avantaj experienta in cunoasterea si urmarea procedurilor IGI pentru obtinere/reinnoire Permise Sedere, Munca, etc.

Responsabilitati:

  • Administrarea personalului companiei;
  • Intocmirea, inregistrarea si desfacerea, dupa caz, a Contractelor de Munca;
  • Inregistrari REVISAL;
  • Calcul pontaje, concedii, procesare adeverinte salariati, etc.
  • Vizarea cererilor de concedii;
  • Mentinerea evidentei dosarelor de personal;
  • Investigarea abaterilor disciplinare;
  • Reinnoirea Permiselor de Sedere si Permiselor de Munca pentru angajatii din spatiul non-UE din fabrica;
  • Mentinerea legaturii cu institutiile publice responsabile;

Program de Lucru:

  • L-V, interval 08:00 – 16:30;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de Masa;
  • Transport asigurat si decont transport;
  • Mediu de lucru placut, modern si bine organizat;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Domeniile: Administrare Personal Resurse Umane
Locațiile: Afumati Bucuresti
Nivelele de Studii: Studii Superioare