Specialist SSM

Pentru clientul nostru, companie romaneasca detinatoare a unuia dintre cele mai cunoscute brand-uri de semipreparate din piata, cu sediul in zona Afumati, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta pentru rolul de Specialist SSM.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta de minim 1 an pe un rol similar;
  • Atentie la detalii;

Responsabilitati:

  • Identificarea si evaluarea potentialelor riscuri aferente fiecarui rol in parte;
  • Elaborarea, actualizarea si implementarea de masuri in planul de prevenire si protectie;
  • Elaborarea programului de instruire, tematicile fazelor de instruire si periodicitatea acestora;
  • Intocmirea planului de actiune in caz de pericol grav/iminent;
  • Elaborarea documentelor si rapoartelor necesare;
  • Electuarea de controale la locul de munca in scopul identificarii si remedierii deficientelor;
  • Aducerea la cunostinta catre Managementul companiei a accidentelor de munca sau a altor situatii legate de sanatatea si siguranta in munca;
  • Participarea la cercetarea evenimentelor;

Program de lucru:

  • L-V, interval 08:00 – 17:00;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Salariu de baza atractiv;
  • Tichete de Masa;
  • Masa de pranz asigurata;
  • Prime de Sarbatori;
  • Decont transport si/sau contract de comodat pentru masina personala;
Domeniile: Productie SSM/PSI
Locațiile: Afumati
Nivelele de Studii: Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)