Stivuitorist Reachtruck

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top specializata in prestarea de Servicii Logistice, suntem in cautarea de noi colegi cu experienta la noul depozit din Ghiroda, langa Timisoara, pe postul de Stivuitorist Reachtruck.

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Autorizatie ISCIR valabila;
  • Experienta in operarea de Stivuitor cu Furci Laterale (Reach-Truck);
  • Atentie si seriozitate;

Responsabilitati:

  • Stivuire/Destivuire paleti la raft;
  • Incarcare/Descarcare marfa cu stivuitorul;
  • Scanare si verificare marfa in perioadele aglomerate;

Program de Lucru:

  • L-V, 3 schimburi, 06:00 – 14:30 / 14:30 – 22:00 / 22:00 – 06:30;

Transport:

  • ASIGURAT si GRATUIT din Timisoara si posibilitate de decont transport;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET: 3.050 lei;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Bonus de performanta: 200 – 1.000 lei / luna in functie de volumul de activitate;
  • Spor de noapte: 25%;
  • Spor ore suplimentare: 80%;
  • Spor sarbatori legale: 100%;
  • Prime de Sarbatori;
  • Abonament Medical Privat;
  • Contract de Munca Nedeterminat;

Domeniile: Logistica
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)