Stivuitorist

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top in domeniul logisticii si distributiei de marfuri generale, suntem in cautare de noi colegi cu experienta pe postul de Stivuitorist pentru depozitul din Bacau.

Cerinte:

  • Minim 8 clase finalizate;
  • Autorizatie ISCIR valabila;
  • Experienta pe postul de Stivuitorist;
  • Seriozitate;

Responsabilitati:

  • Stivuirea si verificarea paletilor de marfa;
  • Etichetare paleti;
  • Scanarea paletilor care intra/ies din depozit;
  • Infoliere suplimentara daca este cazul;

Program de lucru:

  • L-V, interval 20:00 – 04:30;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Salariu NET: 2.800 lei;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Bonus de Prezenta: 650 lei / luna;
  • Bonus de vechime din al doilea an;
  • Bonusuri punctuale in perioadele aglomerate;
  • Decont transport;
  • Prime de Sarbatori;
  • Ajutor financiar si zile libere pentru evenimente in familie;
  • Zile de Concediu extra in functie de vechimea in cadrul companiei;
  • Cursuri si oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Mediu de lucru placut in cadrul unui depozit modern;
Domeniile: Depozit Logistica
Locațiile: Bacau
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)