Sudor

Pentru clientul nostru, companie romaneasca cu o vechime de peste 20 de ani specializata in productia de tehnologii de filtrare, climatizare si ventilatie pentru mediul industrial, dar si alte tipuri de echipamente pneumatice si hidraulice, cu sediul in Nucetu, Calarasi, suntem in cautarea unui noi coleg pentru rolul de Sudor.

Cerinte:

  • Cunostinte de baza in domeniul Sudurii (MIG, WIG, TIG, etc.)
  • Studii Medii de specialitate (Scoala Profesionala sau Curs de Calificare) reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:

  • Efectuarea de lucrari de mentenanta mecanica;
  • Efectuarea de lucrari de sudura cu electrod (MIG-MAG, TIG);
  • Interpretare desen tehnic;

Program de Lucru:

  • L-V, interval 08:00 – 16:30;

Pachet de Beneficii:

  • Pachet salarial 3.500-4.500 lei ;
  • Tichete de Masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Transport asigurat din Bucuresti si Calarasi;

Domeniile: Productie
Locațiile: Bucuresti Calarasi
Nivelele de Studii: Minim Scoala Profesionala