Tehnician Service Utilaje Agricole

Pentru clientul nostru, companie de top pe piața utilajelor agricole din România, suntem in cautarea de noi colegi cu experienta pentru pozitia Tehnician Service Utilaje.

Cerinte:

  • Studii tehnice de specialitate;
  • Cunoștințe solide de electrică și electronică, bune cunoștințe de mecanică și hidraulică;
  • Experiență în domeniul diagnozelor electrice / electronice pentru masini si utilaje (agricole, de constructii, etc.);
  • Experiență în reparații utilaje agricole reprezintă un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B.
  • Cunoștințe operare PC;
  • Cunostinte limba engleza;
  • Disponibilitate la deplasări;
  • Dorință și curiozitate de a învăța echipamente și tehnologii noi;
  • Seriozitate, spirit de inițiativă;

Responsabilitati:

  • Recepția echipamentelor, punerea lor în funcțiune și instruirea operatorilor care vor lucra cu ele;
  • Deplasarea la sediul clientului pentru întreținerea echipamentelor;
  • Diagnosticarea și reparația utilajelor, atunci când este cazul;
  • Întocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparațiilor;

Zona: Teleorman, Giurgiu, Olt

Program de lucru:

  • L-V, 8 h;

Beneficii:

  • Contract de Munca nedeterminat;
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de Masa 20 lei/zi
  • Bonus pe ore facturate
  • Bonus de performanta;
  • Laptop si telefon de serviciu;
  • Autoturism de serviciu;
  • Asigurare medicala;
  • Asigurare de viata;
  • Prime de Sarbatori;
  • Acces la un pret preferential la 7Card;
  • Perioada de training si induction asigurata;

Domeniile: Agricultura Tehnic
Locațiile: Alexandria
Nivelele de Studii: Calificat Minim Scoala Profesionala
Nivelele de Experiență: Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)